Snow film fest 2019 - Richvald 23.11.2019

SNOW FILM FEST opäť predstavuje najlepšie zimné filmy, premieta sa vo viac ako 200 mestách.

Celovečerné pásmo špičkových filmov o zimých športoch a dobrodružstve zavíta počas októbra až decembra do všetkých českých a slovenských regiónov. Festival je svojim rozsahom a návštevnosťou najväčšou akciou svojho druhu u nás. 

Na programe v Richvalde je 6 vybraných filmov – finalistov zo zahraničných filmových festivalov a novinky z domácej  produkcie. Na svoje si prídu milovníci extrémnych zážitkov, čerstvého prašanu, arktickej pustatiny aj športových nadšencov.

Festival sa odohrá v Richvalde 23.11.2019 od 18,00 - cesta za najlepšími filmami z oblasti zimného outdooru už nemôže byť jednoduchšia.

Prehľad filmov:

Tento rok sa môžete tešiť na film Queen Maud Land a hviezdne obsadenú expedíciu v čele s Alexom Honnoldom za zdolávaním skalných stien ďaleko za polárnym kruhom, na bezútešné podmienky ostrova Onekotan uprostred Ochotského mora. Okrem toho taktiež na snímok Ice&Palms, cyklistický prejazd Álp, okorenený o zjazdy tých najzvučnejších alpských vrcholov, na blázna v neopréne medzi ľadovými kryhami vo filme Surfer Dan, na dokument Můj svět, alebo spoveď extrémneho športovca Jana Vency Franckeho, alebo na zbieranie Střípků zo života horolezca Mirka Šmída.